پایه هالتر قابل تنظیم

بیش از ۶۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
ویژگی های محصول
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
آماده ارسال
۲,۶۷۰,۰۰۰ ۲,۳۸۰,۰۰۰  تومان


نقد و بررسی اجمالی

خرید پایه هالتر قابل تنظیم : یکی از تجهیزات بدنسازی پرکاربرد در هر باشگاه بدنسازی، هالتر است. هالتر یک میله آهنی است که در زمره دستگاه بدنسازی و پاورلیفتینگ قرار دارد. طول میله هالتر در حدود ۱ الی ۲ متر است. صفحه های وزنه در آن جای می گیرند و ورزشکاران برای افزایش قدرت، از هالتر استفاده می کنند. با استفاده از هالتر حرکات مختلفی را می توان اجرا کرد که از جمله آنها می توان به جلو بازو، سر شانه، اسکات، ددلیفت و پرس سینه اشاره کرد.معمولاً ورزشکاران استفاده بسیار زیادی از هالترها و دمبل ها می کنند. به همین دلیل می بایست با استفاده از استندها و رک ها، این تجهیزات ساماندهی مناسبی داشته باشند. بعنوان مثال استفاده از خرک هالتر باعث می شود میله و صفحات بالاتر از سطح زمین نگاه داشته شوند تا ورزشکار بتواند براحتی صفحات وزنه خود را بر روی آن قرار دهد. رها کردن این تجهیزات بر روی زمین نیز ممکن است باعث بروز حوادث و اتفاقات ناگوار گردد. لذا می بایست ورزشکاران بعد از انجام تمرینات خود با هالتر، آن را بر روی خرک هالتر قرار دهند.

خرک هالترها انواع مختلفی دارند. برخی از آنها دارای ارتفاع و عرض ثابت هستند و برخی از آنها ابعاد قابل تغییر دارند. گرچه عملکرد آنها تقریبا شبیه یکدیگر است. ورزشکاران با قراردادن استند هالتر روبروی آینه، می توانند براحتی وزنه های مورد نظر را جابجا نموده و بطور مستقیم عملکرد خود را زیر نظر داشته باشند.

خرک هالتر مدرج معرفی شده در این بخش به دلیل امکان تغییر عرض و ارتفاع بسیار کارآمد است. شما می توانید عرض آن را از 55 تا 115 سانتی متر و ارتفاع آن را از 60 تا 145 سانتی متر تغییر دهید. این ویژگی خرک هالتر مدرج باعث می شود ورزشکاران با هر شرایط قدی بتوانند براحتی از آن استفاده کنند. همچنین این ویژگی، استند هالتر متغیر را تبدیل به بهترین گزینه برای انجام حرکات بدنسازی روبروی آینه، خصوصاً تمرین های اسکات (اسکوات) خواهد نمود. این استند هالتر از قوطی های فولادی محکم ساخته شده که جهت زیبایی و دوام بیشتر با رنگ کوره ای، اندود شده است.مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط