میز پرس بالا سینه حرفه ای

بیش از ۶۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
ویژگی های محصول
آماده ارسال
۴,۵۵۰,۰۰۰ ۴,۲۰۰,۰۰۰  تومان


نقد و بررسی اجمالی

حرکات پرس سینه یکی از مهمترین و پایه ای ترین حرکات بدنسازی هستند که کلیه ورزشکاران چه مبتدی و چه حرفه ای با آنها سر و کار خواهند داشت. این حرکات را می توانید به کمک هالتر و یا دمبل انجام دهید. پرس سینه خود به چند بخش مختلف تقسیم می شود که پرس بالا سینه یکی از آنهاست. برای انجام این حرکت به شما میز پرس بالا سینه حرفه ای مدل B.S را پیشنهاد می کنیم .

میز پرس بالا سینه حرفه ای مدل B.S از پروفیل سنگین فولادی و مقاوم ساخته شده است که بتواند فشار بالای کار را به راحتی تحمل نماید. برای کیفیت بهتر و زیبایی نیز با رنگ کوره ای اندود شده است. این نیمکت بدنسازی دارای دو جایگاه مختلف برای قرار گیری هالتر است که بسته به نیاز می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین میز پرس بالا سینه معرفی شده در این بخش دارای صندلی متحرک بوده و براحتی می توانید آن را تنظیم نمایید. شیب این میز استاندارد 45 درجه را داراست و بدین ترتیب بیشترین فشار ممکن را به عضلات هدف یعنی عضلات بالا سینه وارد می آورد.

یکی از مزایای مهم این دستگاه بدنسازی حرفه ای پرس بالاسینه داشتن جایگاه مخصوص برای یار کمکی است. یار تمرینی و یا مربی شما می تواند در جایگاه خود قرار گرفته و علاوه بر نظارت بیشتر بر عملکرد شما در صورت نیاز به شما در اجرای حرکات کمک نماید.

بسیاری از برنامه‌های بدنسازی مربوط به سینه ابتدا با حرکات پرس تخت و توسط میز پرس سینه حرفه ای انجام می‌شوند و سپس به سراغ بالا سینه می‌روند. البته این رویه لزومی ندارد، شما می‌توانید تمرینات خود را با حرکات بالا سینه شروع کنید. در این حالت شما چون انرژی بیشتری دارید می‌توانید وزنه‌های بیشتری را نیز پرس کنید که همین امر باعث فشار بیشتر روی عضلات بالا سینه و رشد بیشتر آنها می‌شود. بنابراین اگر هدف شما برجسته کردن سینه و ساخت عضلات سینه در باشگاه است نیاز به حرکات سینه بدنسازی دارید. حرکات سینه عضلات سینه تان را مورد هدف قرار داده و عضلاتتان را به بهترین نحو ممکن تحت فشار قرار می دهند.مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط