دوچرخه ثابت اسپینینگ فلکس فیت

بیش از ۶۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
ویژگی های محصول
آماده ارسال
تماس بگیرید


نقد و بررسی اجمالی

دوچرخه ثابت اسپینینگ فلکس فیت : دوچرخه اسپینینگ فلکسی فیت Flexifit TS-200 محصولی با کیفیت مناسب برای استفاده خانگی میباشد، این دستگاه ساخت کشور چین بوده و دارای 200 کیلوگرم تحمل وزن بوده، همچنین از نکات دیگر باید به دیسک 27 کیلویی و زین و دسته قابل تنظیم در 2 حالت اشاره کرد. برای خرید دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی و همینطور مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مشخصات دوچرخه ثابت اسپینینگ فلکس فیت

برند : فلکسی فیت
دارای 200 کیلوگرم تحمل وزن کاربر
وزن دیسک دستگاه : 27 کیلوگرم
دوچرخه TS-200 وزن دستگاه : 65 کیلوگرم
دارای زین قابل تنظیم در دو حالت افقی و عمودی
دارای دسته قابل تنظیم در فاصله و ارتفاع
دارای پایه فیکس
فلکسی فیت Flexifit TS-200 دارای قامه سه تیکه
استفاده خانگی

دوچرخه سواری کنید تا عمر طولانی تری داشته باشید

تحقیقات بر روی 2400 دوقلوی یکسان در کالج سلطنتی انگلستان نشان می دهد حتی در این افراد با ژنتیک و ساختار فیزیکی یکسان هم، دوچرخه سواری منظم تاثیرات شگفت انگیزی بر روی طول عمر دارد. فردی که در هفته حدود 2 ساعت دوچرخه سواری می کرد، چیزی در حدود 9 سال از نظر بیولوژیکی، بدن سالم تری داشت. حتی اگر کمی اضافه وزن داشته و سیگار هم مصرف می کرده.

از مهمترین فواید دوچرخه سواری برای سلامتی می توان به کاهش ریسک بیماری های قلبی و عروقی و ابتلا به دیابت نوع 2 اشاره کرد. همچنین دوچرخه سواری منظم می تواند احتمال ابتلا به انواع سرطان ها و فشار خون را کاهش دهد.

این امر از طریق مکانیزم بازسازی سلول ها بدن در هنگام دوچرخه سواری اتفاق می افتد.

با دوچرخه سواری قلب خود را درمان کنید

تحقیقات دانشگاه پوردوی آمریکا نشان می دهد انجام دوچرخه سواری منظم می تواند تا 50 درصد از احتمال ابتلا به بیماری ها یا سکته‌ی قلبی بکاهد.

در این تحقیق که با همکاری انجمن قلب انگلستان صورت گرفته است، مشخص شد یکی از مهمترین فواید دوچرخه سواری برای سلامتی انسان ها، کاهش ریسک سکته های قلبی است. این عدد تنها در انگلستان می تواند از حدود 10 هزار مرگ جلوگیری کند.

تنها با 10 کیلومتر دوچرخه سواری در هفته، شما هم می توانید قلبی سالم تر داشته باشید.مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط