دستگاه کراس اسمیت

بیش از ۶۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
ویژگی های محصول
آماده ارسال
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ ۱۳,۹۰۰,۰۰۰  تومان


نقد و بررسی اجمالی

بدنسازی یا زیبایی‌اندام (به انگلیسی: Bodybuilding) ورزشی است که در آن فرد بدن‌ساز با انجام تمرین‌های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم، کات شده و البته متناسب مبادرت می‌ورزد. ورزش بدنسازی از رشته های پرطرفدار در کشور می باشد. بدنسازی بخصوص در میان جوانان طرفداران زیادی دارد. این ورزش کامل ترین ورزش دنیا و جزء اساسی پیشرفت در سایر رشته ها می باشد و برای این که در بدنسازی رشد کنید باید به چهار اصل اساسی در این ورزش ، که هر یک از این اصل ها خود جزئیات ریزتری دارد ، توجه کنید. این 4 اصل مهم شامل : تغذیه اصولی ، تمرین صحیح ، استراحت به میزان کافی و تمرکز کافی می باشند. اگر به اصول ذکر شده کم توجهی شود ، قطعا پیشرفت کمتری خواهید داشت ، افرادی که می خواهند در این ورزش موفق باشند باید برای هر کدام از اصول یاد شده برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

ستگاه کراس اسمیت معرفی شده در این بخش شبیه ساز دستگاه های باشگاهی به جهت امکان انجام طیف وسیعی از تمرین ها میباشد. در ساخت دستگاه از پروفیل قوی استفاده شده است و وزن دستگاه ۳۵۰ کیلوگرم ، همچنین رنگ دستگاه ضدخط و خش الکترواستاتیک بوده که علاوه بر زیبایی به کیفیت و ماندگاری محصول نیز افزوده است . حرکاتی که با دستگاه کراس اسمیت میشه انجام داد :
کلیه حرکات قفسه سینه، بازو ، سرشانه ، بارفیکس ، نشر از جلو و جانب ، حرکات سرشانه ، داخل و بیرون پا ، کیک بک ، لندماین ، همچنین دستگاه دارای یک اسمیت حرفه ای هست برای حرکات بازو ، سرشانه، لیفت ، اسکات و … ، متعلقات دستگاه کراس اسمیت : صندلی کوچک – دسته لت جلو بازو ، دستگیره کراس اور پلاستیکی، میله جلو بازو ez برای حرکت لاری ، دسته قایقی، ابعاد به متر 1.90×1.15×2.30 میباشد. این دستگاه بصورت پیش فرض دارای نیمکت مدرج نیست و میتوان از هر نیمکت مدرجی در زیر دستگاه استفاده کرد که پیشنهاد تک رزم  استفاده از نیمکت باشگاهی چندمنظوره H.T 57305 میباشد .و گستره زیادی از حرکات مثل پرس بالا سینه، پرس تخت ، زیر سینه، سرشانه ، جلو پا و پشت پا ، شکم ، جلوبازو لاری و …. رو انجام داد. دستگاه کراس اسمیت وسیله‌ای مناسب برای استفاده‌ی تمامی ورزشکاران بوده و ساخت کشور ایران می باشد و در آخر می‌توان گفت پیشنهاد ما استفاده ازدستگاه کراس اسمیت میباشد که ساخت همین شرکت و دقیقا متناسب با ابعاد این دستگاه حرفه ای اسمیت هست.مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط