دستگاه فیله کمر خانگی

بیش از ۶۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
ویژگی های محصول
آماده ارسال
۳,۲۵۰,۰۰۰ ۲,۹۹۰,۰۰۰  تومان


نقد و بررسی اجمالی

پزشکان طب ورزشی برای جلوگیری از کمر دردهای مزمن ورزش های مرتبط با کمر را بسیار توصیه می کنند. اجرای حرکات کمر نیاز به دقت و تمرکز بیشتری نسبت به سایر حرکات دارد. چراکه اجرای نادرست آن موجب آسیب دیدگی و صدمات جبران ناپذیر به کمر شما خواهد شد.
استفاده از دستگاه های بدنسازی در این خصوص میتواند حرکات شما را کنترل نموده و از آسیب های احتمالی جلوگیری نماید. به همین دلیل دستگاه های بدنسازی مرتبط با کمر خصوصاً دستگاه فیله کمر یکی از وسایل ضروری باشگاه های بدنسازی است. این دستگاه می تواند به خوبی عضلات کمر ، شکم و پهلوی شما را تقویت نموده و سوخت و ساز را در آن نواحی افزایش دهد در عین حالت از آسیب دیدگی و صدمات ورزشی جلوگیری نماید.
استفاده از دستگاه فیله کمر بین ورزشکاران بسیار رایج بوده و برای تقویت عضلات پشت ران ، ناحیه پشتی ،عضلات راست کننده ستون فقرات ، مربع کمری و گلوتئال به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. از جرکات کمر به عنوان مکمل برای تمرینات شکم و پهلو نیز می توان استفاده کرد. این حرکات مانع صاف شدن قوس های پشتی ستون فقرات می گردد.

دستگاه فیله کمر خانگی yichitian از جنس پروفیل سبک بسیار با کیفیت بوده که روی آن با رنگ کوره ای اندود شده است. این دستگاه را می توانید در سه زاویه مختلف تنظیم نمایید. همچنین امکان تنظیم ارتفاع هولدر نیز مقدور می باشد. یکی از مزیت های مهم این دستگاه امکان استفاده خانگی است . به راحتی میتوانید قطعات مختلف این دستگاه بدنسازی را در خانه مونتاژ نمایید. در بسته بندی این دستگاه کاتالوگ کامل مونتاز و نحوه استفاده قرار داده شده است و با توجه به اتصالات پیش و مهره ای آن براحتی می توانید آن را در خانه سر هم کرده و استفاده نمایید. در صورت عدم نیاز هم می توانید قطعات آن را جدا نموده و مجدد در کارتن قرار دهید.مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط