0 نکته قبل از خرید تردمیل ، خرید تردمیل اقساطی ، خرید تردمیل بدون موتور ارزان ، قیمت انواع تردمیل | خرید تردمیل خانگی ، خرید دوچرخه ثابت ، خرید لوازم بدنسازی ، خرید تردمیل باشگاهی ، خرید دستگاه بدنسازی ، خرید تردمیل ، فروشگاه اینترنتی آرنا فیتنس

10 نکته قبل از خرید تردمیل

15/بهمن/1399 مقالات - تردمیل بدون دیدگاه

خرید تردمیل یک سرمایه بزرگ برای زمانی است که فرصت ندارید به سالن بدنسازی بروید یا فضای باز برای پیاده روی ندارید. خرید تردمیل به شما این امکان را می دهد که برنامه دویدن و ورزشی خود را ادامه دهید. برای خرید تردمیل ناآگاهانه وارد عمل نشوید. در اینجا با 10 نکته قبل از خرید تردمیل آشنا می شوید که به شما در خرید تردمیل متناسب با نیاز های خودتان کمک خواهد کرد.

10 نکته قبل از خرید تردمیل که باید جدی بگیرید :

  1. نیاز های شما

با وجود تمام ویژگی های مثبتی که یک تردمیل می تواند داشته باشد، اگر شما آن را فقط برای دویدن در خانه نیاز داشته باشید، دیگر چه فرقی می کند بهترین برند تردمیل های خانگی را داشته باشید؟!

  1. اندازه تسمه تردمیل

از تردمیل برای دویدن یا راه رفتن استفاده خواهد شد. از این رو، برای ایمن بودن، مهم است که اندازه تسمه آن باید حداقل 48 اینچ طول و 18 اینچ عرض داشته باشد. برای افراد بلند قد (بیش از 6 فوت قد) در حالت ایده آل اندازه تسمه باید 54 اینچ باشد تا بتوانید راحت بدوید یا راه بروید.

  1. ضربه گیر #تردمیل

اگر می خواهید به طور منظم روی تردمیل کار کنید، باید دستگاهی خریداری کنید که حداکثر 10 مایل در ساعت یا بالاتر باشد. تخت دویدن باید توانایی جذب شوک را داشته باشد و تسمه نباید با هر ضربه پا جابجا شود. علاوه بر این، کیفیت تمرینات مستقیماً به اسب بخار موتور محرک بستگی دارد.

10 نکته قبل از خرید تردمیل

  1. ثبات و عدم لرزش تردمیل

تردمیل باید ایمن و پایدار باشد. هنگام استفاده از آن نباید بلرزد، زیرا ممکن است به دونده آسیب برساند. قاب تردمیل هنگام ورزش باید ثابت بماند تا دویدن نرم و آسان باشد.

  1. وزن قابل تحمل تردمیل

وزن قابل تحمل تردمیل بسیار اهمیت دارد که اگر فردی با وزن بالا هستید، تردمیل باید آنقدر محکم باشد که بتواند وزن شما را تحمل کند. موتورهای تردمیل خانگی می توانند تا 135 کیلوگرم وزن را کنترل کنند.

  1. سایر ویژگی ها

بررسی کنید که آیا صفحه کنترل به خوبی در دسترس بوده و استفاده از آن هنگام ورزش آسان است. جدا از این، در نظر بگیرید که آیا تردمیل ویژگی های دیگری مانند سرعت و شیب قابل تنظیم برای ایجاد مشکل در تمرین ، مانیتور پالس یا امکانات MP3 Player دارد!

  1. فضا و اندازه تردمیل

تردمیل فضای زیادی را اشغال می کند. ارزیابی فضای موجود در خانه قبل از خرید بسیار توصیه می شود. تردمیل های تاشو نیز موجود هستند. تردمیل سنگین است و از این رو برای جابجایی دشوار است.

  1. اندازه

تعیین اندازه مناسب تردمیل به فضای سالن ورزشی یا خانه شما، اندازه شما و چگونگی استفاده از دستگاه بستگی دارد.

10 نکته قبل از خرید تردمیل

  1. ضمانت تردمیل

کیفیت تردمیل را می توان با ضمانت تولید کننده قضاوت کرد. توصیه می شود حداقل به مدت 10 سال در قاب و موتور به دنبال ضمانت مادام العمر باشید. به طور کلی، لوازم الکترونیکی تردمیل با 5 سال ضمانت و قطعات و ضمانت کار به مدت 2 سال ارائه می شود.

قبل از خرید در مورد هزینه تحویل سوال کنید زیرا این مبلغ در هزینه دستگاه لحاظ نمی شود. مونتاژ قطعات نیز به کمک نیاز دارد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که همان مورد در سرویس نیز وجود دارد. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که خدمات پس از فروش و قطعات موجود را به راحتی دریافت می کنید.

  1.  مقدار بودجه برای #خرید تردمیل

هنگامی که تمام مشخصات بالا را در نظر گرفتید، باید در نظر بگیرید که مایلید چقدر برای تردمیل پرداخت کنید. مهم این است که تردمیل با بالاترین کیفیت را با نرخ مناسب تهیه کنید. قیمت تردمیل بسیار متفاوت است و این بیشتر به دلیل ویژگی هایی است که ارائه می دهند.

سرمایه گذاری در یک تردمیل با کیفیت را در نظر بگیرید زیرا استفاده از آن نه تنها آسان خواهد بود بلکه طولانی مدت قابل استفاده خواهد بود. قبل از اینکه این خرید بزرگ را انجام دهید، تجهیزات را کاملاً آزمایش کنید و با کارشناسان مشورت کنید. تردمیل مطمئناً نسبت به سایر دستگاه های ورزشی یک رژیم تمرینی موثر است، بنابراین این نکات را در نظر داشته و یک خرید هوشمندانه انجام دهید!

قیمت تردمیل

قیمت تردمیل با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد متفاوت است. انواع تردمیل های خانگی و تردمیل های باشگاهی قیمت های متفاوتی دارند. قیمت انواع تردمیل و لوازم باشگاهی را می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی فروش کالاهای ورزشی  مانند فروشگاه ایکس بیابید.

10 نکته قبل از خرید تردمیل

خرید تردمیل دستی یا خرید تردمیل مکانیکی ؟!

برخلاف اکثر تردمیل ها، تردمیل دستی نه از طریق برق بلکه از تلاش شما برای حرکت دادن تسمه هنگام راه رفتن یا دویدن تامین می شود. سرعت و حرکت شما سرعت را کنترل می کند. مدل های الکتریکی محبوب با تنظیمات، سرعت و شیب رایانه ای ارائه می شوند که می توانند مناطق خاصی از بدن را هدف قرار دهند.

شاید بزرگترین مزیت تردمیل دستی قیمت جذاب آن باشد. اگر بودجه محدودی دارید اما قصد خرید تردمیل را دارید، تردمیل دستی ممکن است بهترین گزینه شما باشد.تردمیل دستی نه تنها معمولاً کمی ارزان تر از تردمیل مکانیکی است، بلکه در طول عمر خود به تعمیر و نگهداری بسیار کمتری نیز احتیاج دارد.

نکته جالب دیگر در مورد تردمیل دستی این است که ایمن بودن آنها بسیار مناسب است. این نوع ماشین ها با استفاده از بدن خود به عنوان نیرو محرکه استفاده می کنند. هرچه سریع تر حرکت کنید تردمیل سریع تر حرکت می کند. اگر راه رفتن را متوقف کنید، تردمیل دستی بلافاصله متوقف می شود و احتمال اینکه به صدمه بزنید بسیار کم است.یک نکته نهایی که باید به سود تردمیل دستی در نظر گرفت این است که آنها معمولاً بسیار سبک تر از تردمیل های مکانیکی هستند.

از ویژگی های خوب تردمیل برقی این است که می توانید شیب را تقریباً به هیچ چیز کاهش دهید، زیرا حرکت تسمه به آن وابسته نیست. این باعث می شود تردمیل های موتوری برای کسی که از درد مفصل رنج می برد گزینه بسیار بهتری باشد و لازم نیست نگران ساییدگی و پارگی بیشتر بدن در اثر خم شدن مچ پا یا زانو در زوایای غیرطبیعی باشید.

تردمیل های اتوماتیک همچنین نرم تر و قابل اغماض هستند و باعث می شوند تمرین راحت تری داشته باشید. این به این دلیل است که آنها به نیروی خود شما اعتماد نمی کنند تا آنها را به جلو سوق دهد و بنابراین لازم نیست که آنقدر سفت و سخت باشند. از این نظر، تردمیل های برقی ایمن تر از تردمیل دستی هستند و یا حداقل برای بدن شما راحت تر است.

10 نکته قبل از خرید تردمیل

تردمیل مکانیکی ارزان

تردمیل مکانیکی ارزان دارای موتور ارزان است: روش تولیدکننده هایی که باعث می شوند تردمیل ارزان قیمت درآمد کسب کند، برش گوشه های اجزای سازنده  به ویژه موتورها است. موتورهای تردمیل ارزان قیمت در نهایت در حداکثر ظرفیت خود کار می کنند که باعث سوختن سریع آنها می شود. اگر بوی سیم های سوخته را احساس می کنید، تردمیل شما در معرض مرگ است. تردمیل های گران قیمت از موتورهایی با کیفیت بسیار بالاتر استفاده می کنند که به ندرت خراب می شوند، زیرا برای ماندگاری طراحی شده اند.

تردمیل های ارزان سیم کشی ارزان دارند: باز هم برای پایین آوردن هزینه ها، کسانی که تردمیل ارزان تولید می کنند از سیم کشی و قطعات پایین تر استفاده می کنند.

تردمیل های ارزان قیمت از قطعات پلاستیکی ارزان قیمت استفاده می کنند: ممکن است اجزایی مانند چرخ دنده های روی موتورهای شیب دار از پلاستیک با کیفیت بسیار پایین ساخته شده تا هزینه ها را کاهش دهد. تردمیل های با کیفیت از فولاد استفاده می کنند که تقریباً هرگز از کار نمی افتند.

تردمیل های ارزان دارای صفحه سیستم ارزان هستند: این تردمیل با استفاده از پردازنده سیستم ارزان قیمت، قیمت پایینی دارد. پردازنده سیستم همان چیزی است که در هنگام دویدن مقاومت شما در برابر تسمه را حس می کند و این مقاومت را تنظیم می کند تا تمرین نرم تری به شما بدهد. یک تردمیل با کیفیت از پردازنده هایی استفاده می کند که سریع واکنش نشان می دهند.

تردمیل ارزان از تسمه ارزان استفاده می کند: تسمه ای که روی آن می دوید بر اثر دویدن فرسوده می شود. تسمه تردمیل ارزان می تواند به سرعت فرسوده شود، جایی که تسمه تردمیل با کیفیت طراحی شده است تا نه تنها عمر طولانی تری داشته باشد، بلکه حتی می توانید تردمیل های با کیفیتی را که دارای تسمه های بالشتکی هستند، پیدا کنید که دویدن شما را راحت تر می کند در حالی که استرس کمتری به مفاصل می زند.

تفاوت های زیادی بین تردمیل ارزان و با کیفیت وجود دارد. شاید یک راه آسان برای فکر کردن در مورد تفاوت اینگونه باشد که اگر یک تردمیل ارزان قیمت 1 سال دوام بیاورد و یک نوع با کیفیت که دو برابر آن هزینه داشته باشد 3-5 برابر بیشتر از یک ارزان قیمت دوام داشته باشد. لذا برای خرید تردمیل که سرمایه گذاری بزرگی است، خساست به خرج ندهید.
برچسب ها: قیمت انواع تردمیل #خرید تردمیل بدون موتور ارزان خرید تردمیل بدون موتور ارزان خرید تردمیل اقساطی Buy a treadmill 10 نکته قبل از خرید تردمیل #قیمت انواع تردمیل قیمت تردمیل خانگی ارزاندیدگاه
دیدگاه شما :