ویژگی های تردمیل خوب چیست؟

9/اسفند/1399 تردمیل - مقالات بدون دیدگاه

بسیاری از افراد به دنبال راهی برای رسیدن به تناسب اندام هستند و بیشتر آنها برای ورزش منظم به باشگاه می روند. با این وجود رفتن به باشگاه و عرق ریختن روی تردمیل در مقابل جمع زیادی از افراد می تواند برای برخی از افراد چاق موضوع آزار دهنده ای باشد. گاهی اوقات، هنگامی که سالن ورزشی مملو از افراد است، حتی ممکن است منتظر تردمیل باشید تا ورزش کنید. به همین دلیل تهیه تردمیل خوب در خانه به شما کمک می کند. خرید تردمیل خانگی اولین قدم برای حفظ فرم بدن  است، هر زمان که وقت خود را آزاد کردید، دستگاه را روشن کنید و می توانید تمرین خود را به طور موثر شروع کنید. با این حال، مارک های مختلف و حالت های مختلف دستگاه موجود، مانع از انتخاب مناسب ترین مورد نیاز شما می شود و اولین سوالی که در ذهن شکل می گیرد این است که ویژگی های تردمیل خوب چیست؟ در ادامه با این موضوع همراه شما هستیم.

ویژگی های تردمیل خوب چیست؟

تردمیل خوب و ویژگی های تردمیل خوب از دید هر کسی متفاوت است و به نظر شخصی افراد مربوط می شود. به عنوان مثال ویژگی های تردمیل خوب ار نگاه فردی، تحمل وزن بالا می باشد اما از نظر شخص دیگری می تواند داشتن گارانتی و ضمانت نامه باشد. اما در ادامه با چند ویژگی تردمیل خوب آشنا می شویم که اکثر افراد روی آن اتفاق نظر دارند.

موتور پرقدرت تردمیل

از آنجا که موتور گرانترین قسمت تعمیر تردمیل است، یک موتور خوب برای تردمیل شما ضروری است. سعی کنید حداقل قدرت موتور 2.0 HP ، ترجیحاً بالاتر را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که موتور 1.5 اسب بخار باید دو برابر موتور 3.0 اسب بخار کار کند. همچنین همه موتورها با قطعات یکسان  با کیفیت یکسان ساخته نشده اند. به دنبال یک نام تجاری خوب و گارانتی طولانی موتور باشید تا بتوانید سرنخی از کیفیت موتور به شما ارائه دهد. این نکته را هرگز در خرید تردمیل فراموش نکنید.

ویژگی های تردمیل خوب چیست؟

ضمانت نامه تردمیل

شما می خواهید از سرمایه گذاری خود محافظت کنید بنابراین ضمانت تردمیل ضروری است. اما ضمانت فقط برای محافظت از سرمایه شما نیست، یک ضمانت خوب به شما امکان می دهد از کیفیت قطعات تردمیل مطلع شوید. شرکت های تردمیل گارانتی ندارند زیرا فکر می کنند باید تردمیل را در این بازه زمانی اصلاح کنند. آنها می دانند که دیگر مجبور نیستند در این بازه زمانی آنها را برطرف کنند زیرا کیفیت قطعات مورد استفاده بالا است. بنابراین اگر تردمیل با 10 سال گارانتی موتور پیدا کردید، می دانید این یک موتور ساخته شده با کیفیت است.

وزن تردمیل

وزن تردمیل نیز از ویژگی های تردمیل خوب است که در خرید تردمیل باید مورد توجه قرار گیرد. وزنی که تردمیل تحمل می کند از ویژگی های تردمیل خوب است. به این صورت که اگر وزن شما 80 کیلوگرم است، وزنی که تردمیل تحمل می کند باید حداقل 10 کیلوگرم از وزن شما در نظر گرفته شود. یعنی تا وزن 90 کیلوگرم را تحمل کند. توجه به این نکته به افزایش طول عمر تردمیل نیز کمک می کند.

قیمت تردمیل

قیمت تردمیل نیز از ویژگی های تردیمل خوب است. تردمیل خوب در کنار همه امکاناتی که به شما عرضه می کند، قیمت مناسبی دارد. قیمت مناسب به این معناست که قیمت نجومی نداشته باشد.

برای خرید تردمیل، سوالی که خیلی ذهن را درگیر می کند این است که "بهترین برند تردمیل های خانگی چیست؟ یا تردمیل چه مارکی خوبه؟" در ادامه به همین سوال می پردازیم.

ویژگی های تردمیل خوب چیست؟

بهترین برند تردمیل های خانگی کدام هستند؟

برخی از مارک های معروف  به ساخت تردمیل خانگی با کیفیت بالا شهرت دارند. برندهای تجاری دیگر ممکن است شناخته شده باشند اما لزوما از شهرت خوبی برخوردار نیستند. توصیه می کنیم تردمیلی را انتخاب کنید که دارای نام تجاری معتبری باشد. مطمئن نیستید کدام مارک خوب است؟ می توانید نظرات مشتری یا برندهای مختلف با قیمت های متفاوت را در سایت های مختلف بررسی کنید. شما روندی را مشاهده خواهید کرد که در آن نامهای تجاری خاصی مرتباً ظاهر می شوند. این مارک ها تولید کنندگان تردمیل با کیفیت هستند.

قیمت تردمیل خوب چقدر است؟

قیمت تردمیل خوب، مطابق با انتظاراتی که از تردمیل دارید مشخص می شود. تردمیل های خانگی معمولا به اندازه تردمیل های باشگاهی حرفه ای نیستند، اما برای ورزن در خانه و ترک نکردن عادت پیاده روی گزینه خوبی هستند. قیمت تردمیل های خانگی از تردمیل های حرفه ای پایین تر است. لیست قیمت انواع تردمیل و سایر کالاهای ورزشی را در سایت آرنا فیتنس می توانید مشاهده کنید.

تردمیل از کجا بخرم؟

در خرید تردمیل، همه می خواهند بهترین تردمیل را انتخاب کنند تا پس از مدتی با مشکلات متعدد در مورد اجزای داخلی آن مواجه نشوند. برای خرید تردمیل توصیه می کنیم منایع مختلف را در سایت های معتبر یا در نرم افزار های موجود بررسی کنید. حتی می توانید از راهنمای خرد تردمیل که در بسیاری از وب سایت ها موجود است کمک بگیرید. اطلاعات زیادی برای خرید تردمیل در اینترنت وجود دارد.

خرید اینترنتی تردمیل این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که قیمت های مختلف در سایت های مختلف را بررسی و مقایسه کنید، مشخصات و کارایی تردمیل های مختلف را ببینید و بدون حضور در فروشگاه، سوالات خود را از مشاوران حاضر در وب سایت بپرسید و در نهایت برای خرید بهترین تردمیل متناسب با نیاز های خود اقدام کنید.

ویژگی های تردمیل خوب چیست؟

راهنمای خرید تردمیل دست دوم

خرید تردمیل دست دوم، مانند خرید وسیله دست دوم دیگری، ریسک بالایی دارد و ممکن است پس از مدتی کارایی خود را از دست دهد. البته این در مورد همه دستگاه های تردمیل دست دوم صذق نمی کند. اما باید این مسئله را نیز جدی گرفت. درست است که با خرید تردمیل دست دوم هزینه کمتری می کنید، اما شاید مجبور باشید هزینه های تعمیر آن را نیز بپردازید.

هم چنین در صورت خرید تردمیل دست دوم، ممکن است گارانتی آن به اتمام رسیده باشد و در صورت بروز مشکلی در موتور یا سایر اجزای آن، امکان ارسال دستگاه به نمایندگی آن وجود ندارد. در نهایت بهتر است به فکر خرید تردمیل نو از فروشگاه های لوازم ورزشی باشید تا هم تردمیلی مناسب با نیاز های خود تهیه کنید و هم از سلامت آن مطمئن باشید.

 

برچسب ها: Good treadmill features بهترین برند تردمیل های خانگی ویژگی های تردمیل خوب چیست؟دیدگاه
دیدگاه شما :