سوالات متداول درباره خرید تردمیل خانگی و باشگاهی

28/فروردین/1400 تردمیل - مقالات بدون دیدگاه

سوالات متداول درباره خرید تردمیل خانگی و باشگاهی : سوالاتی که باید قبل از خرید تردمیل بپرسید خرید تردمیل بیش از آنچه تصور می کنید نیاز به تأمل و شخصی سازی دارد. این یک راه حل متناسب با همه اندازه نیست. بهترین تردمیل برای خانه و اهداف شما باید با نیازهای خاص شما مطابقت داشته باشد. در هنگام خرید تردمیل خانگی ، متخصصین تجهیزات آرانافیتنس می توانند در موارد زیادی به شما کمک کنند. مهم است که به یاد داشته باشید همه تردمیل ها یکسان نیستند. در نگاه اول ، بسیاری از تردمیل ها به یکدیگر شباهت دارند ، اما هنگامی که شما وارد جزئیات می شوید ، آنها بسیار متفاوت هستند.

سوالاتی که باید قبل از خرید تردمیل بپرسید

1. چه کسی از تردمیل استفاده خواهد کرد؟

آیا فقط خودتان استفاده می کنید؟ یا شما و یک نفر دیگر؟ شما و چند نفر دیگر؟ اگر در حال خرید تردمیل هستید که توسط چندین کاربر استفاده خواهد شد ، مهم است که اهداف منحصر به فرد ، تنظیمات ترجیحی و محدودیت های جسمی همه را در نظر بگیرید.

به شما این امکان را می دهد تا انتخاب تردمیل هایی را که در نظر دارید ، دقیق تنظیم کنید. شما نمی توانید تردمیل خانگی مناسب فضای تناسب اندام خود را بدون در نظر گرفتن همه افرادی که روی آن کار می کنند ، پیدا کنید.

در خرید تردمیل جزئیات مهمی که باید در نظر بگیرید شامل سن ، ساختار بدن ، وزن بدن ، تهویه مطبوع یا هرگونه محدودیت جسمی (مانند موارد ارتوپدی یا آسیب های قبلی) است که از دستگاه استفاده می کنند.

به عنوان مثال ، شما می خواهید قد بلندترین فرد را با استفاده از تردمیل خود در نظر بگیرید زیرا نمی خواهید کاربر قد بلند خود دستگاه را محدود کند. اگر فرد بسیار بلندی قصد استفاده از این تجهیزات را دارد ، حتماً می خواهید طول تسمه تردمیل را در نظر خرید خود در نظر بگیرید.

طول کمربندها را می توان در اضلاع کوچکتر طراحی کرد ، مانند نسخه 54 اینچی که به طور عمدی اجازه می دهد تردمیل ها در فضاهای جمع و جور جا بیفتند. با این حال ، یک تردمیل کوچکتر ممکن است یک تمرین راحت یا احساس طبیعی را برای افراد بلند قد استفاده از آن ایجاد نکند. در عوض ، ممکن است بخواهید از نظر فضای کمربند مدلی با طول 57 "را جستجو کنید ، یا اگر می خواهید یک کلوپ بهداشتی ایجاد کنید مدلی با کمربند بلند 60" را در نظر بگیرید.

در مرحله بعدی ، مهم است که ساختار فیزیکی همه افراد با استفاده از تردمیل را در نظر بگیرید. عواملی از قبیل عرض شانه ، عرض باسن و وزن میزان عرض تسمه را برای ایجاد یک تجربه تمرین راحت برای کاربر تعیین می کند. به طور خاص ، اگر شما در حال تمرین کردن هستید ، یا در مورد دروازه دو طرفه یا نگرانی های ارتوپدی مشکلی دارید ، این می تواند به این معنی باشد که عرض تسمه هنگام انتخاب تردمیل خانگی مناسب از اولویت بالاتری برخوردار است.

سوالات متداول درباره خرید تردمیل خانگی و باشگاهی

چرا توجه به وزن بدن همه افرادی که از تردمیل استفاده می کنند مهم است؟

زیرا شما باید دستگاهی داشته باشید که ساخته شده باشد تا نه تنها در برابر وزن ساکن همه ، بلکه در برابر وزنهای در حال حرکت نیز مقاومت کند. وقتی شتاب را فاکتور می گیرید ، نیروی فرود روی تردمیل بسیار بیشتر از وزن ساکن کاربران است. بنابراین ، خرید تردمیل ساخته شده با قطعات ساخته شده در مشخصات مناسب نیازهای شما مهم است.

در نهایت ، وقتی در حال خرید تردمیل خانگی هستید ، باید تردمیل را براساس سناریوهای "قابل توجه" انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما باید بزرگترین ، بلندترین یا سنگین ترین کاربر را در نظر بگیرید و تردمیل خود را در اطراف آن کاربر انتخاب کنید. این اطمینان می دهد که همه افراد با مشخصات کمتر در مناطق خاص در آن اسکان داده می شوند.

2. فضای ورزشی موجود شما چیست؟

چه فضایی برای جا دادن تردمیل در دسترس دارید؟ اندازه تردمیل نکته مهمی است زیرا شما می خواهید دستگاهی را انتخاب کنید که همچنان به شما امکان می دهد همانطور که می خواهید تمرین کنید - اما این بهترین جا در فضای موجود شماست.

اگر فقط فضای کمی در دسترس دارید ، هنوز گزینه های زیادی برای تردمیل های جمع و جورتر وجود دارد (اما اینها هنوز یک تمرین موثر را ارائه می دهند).

بعلاوه ، هنگام انتخاب تردمیل برای سالن بدنسازی در منزل خود ، مهم است که محل قرارگیری محیط در خانه را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، آیا شما به رسانه های دیواری قابلیت مشاهده یا دسترسی خواهید داشت؟ در این صورت ، می توانید تردمیل هایی را خریداری کنید که به آن ویژگی مجهز نیستند. اگر در فضایی مشغول کار هستید که در حال حاضر هیچ رسانه ای ندارد ، می توانید تردمیل هایی را که مجهز به این ویژگی ها هستند کشف کنید.

3. سوال کلیدی که باید از خود بپرسید این است که "آیا چیزی وجود دارد که شما را آزار دهد؟"

آیا از نظر زانو ، مچ پا ، کمر ، باسن یا هر چیز دیگری که ضعیف می دانید مشکلی دارید؟ در این صورت ، جذب شوک نقش مهمی در ایجاد یک تمرین راحت دارد. جذب شوک با کیفیت به کاهش دردهای ناشی از لرزش ناشی از کار بر روی تردمیل کمک می کند.

سوالات متداول درباره خرید تردمیل خانگی و باشگاهی

4. جهت دریافت مشاوره خرید دستگاه تردمیل خانگی چگونه اقدام نماییم؟

با تماس با کارشناسان فروش ما از مشاوره دقیق و کاملی بهره مند شوید.

5. تعمیرات دستگاه تردمیل چگونه صورت می­پذیرد؟

 با تماس تلفنی و ارتباط با همکاران بخش خدمات آرنافیتنس و با بیان مشکل دستگاه، مدل و مارک دستگاه تردمیل درصورت امکان کارشناسان ما به صورت تلفنی مشکل مربوطه را حل خواهند کرد در غیر این صورت می توانید از خدمات تعمیرات در محل یا حضوری فروشگاه  برخوردار شوید.

6. همه برندهای تردمیل فروشگاه آرنا فیتنس دارای کیفیت مناسب می باشند؟

بله تمامی برند های تردمیل فروشگاه ورزشی آرنا فیتنس اعم از تردمیل های خانگی و تردمیل های باشگاهی ارائه شده در این فروشگاه دارای کیفیت مناسب می باشد . برای داشتن خریدی رضایت بخش، می توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان فروش ما بهترین خرید را داشته باشید.

7. دسته بندی تردمیل ها بر چه اساسی می باشد؟

تردمیل های فروشگاه آرنا فیتنس بر اساس نوع مصرف به تردمیل های خانگی و تردمیل های باشگاهی تقسیم می شوند که نوع این تردمیل ها بر اساس مقدار مصرف و وزن افراد رده بندی می شوند.

8. آیا سرعت تردمیل در تمامی مدل های موجود در فروشگاه آرنا فیتنس قابل تنظیم می­باشد؟

سرعت دستگاه تردمیل و نوع حرکت و شیب سطح تردمیل در اکثر تردمیل ها بخصوص تردمیل های تولید جدید قابل تنظیم می باشند.

سوالات متداول درباره خرید تردمیل خانگی و باشگاهی

9. آیا تردمیل تمام دیجیتال موجود هست؟

بله  تردمیل های تمام دیجیتال نیز در فروشگاه آرنا فیتنس موجود می باشد.

10. نحوه کارکرد تردمیل ها به چه صورت می باشد؟

دستگاه های تردمیل تنها بوسیله اتصال به برق قابلیت استفاده را دارد. مشتریان عزیز در صورت لزوم برای اطلاع از نحوه کار با تردمیل می توانند با کارشناسان مربوطه در فروشگاه آنلاین آرنا فیتنس تماس گرفته و مشاوره لازم را دریافت نمایند.

11. نحوه نگهداری از تردمیل خانگی ؟

دستگاه های تردمیل به دلیل ساختار و کارکردی که دارند یک سرمایه گذاری ارزشمند در ورزش و سلامتی بدن تلقی می شود، بنابراین باید به خوبی از آن نگهداری شود تا سالیان طولانی مورد استفاده قرار گیرد.

برای استفاده طولانی بهتر است دستگاه تردمیل را بر روی یک حصیر یا فرش قرار گرفته شود و همینطور سطح زیر دستگاه تردمیل سطحی صاف و بدون شیب باشد. یکی از علل خرابی  دستگاه های تردمیل عدم تمیز کردن  یا به اشتباه تمیز کردن تسمه تردمیل می باشد.

این عملکرد اشتباه میتواند موجب کوتاه شدن عمر دستگاه شود. بنابراین توصیه ما به شما تمیز کردن تسمه تردمیل حداقل یکبار در هفته، تا عمر دستگاه کوتاه نشود و استفاده طولانی تری از دستگاه خود داشته باشید.

12. آیا احتیاجی به  روغن کاری تسمه تردمیل هست؟

بله پیشنهاد ما به شما روغن کاری تسمه تردمیل بصورت یکبار در ماه به طوریکه اجزای اصلی آن محافظت شود، می باشد.

این کار به کاهش صدا دستگاه هنگام استفاده از آن منجر می شود و اصطکاک بین عرشه دستگاه تردمیل و تسمه را کاهش می دهد. روغن کاری تسمه تردمیل بیشتر از چند دقیقه طول نمی کشد ولی در مقابل موجب عملکرد بهتر دستگاه می شود.

سوالات متداول درباره خرید تردمیل خانگی و باشگاهی

13. در روز چند ساعت میتوان از دستگاه تردمیل استفاده کرد؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از دستگاه تردمیل استفاده کنید، اما پیشنهاد ما برای حفظ سلامتی شما 5 روز در هفته و هر بار حداقل به میزان 30 دقیقه استفاده کنید.  

توصیه می شود برای استفاده از دستگاه تردمیل با توجه به هدف مورد نظر برای خود برنامه ای داشته باشید و طبق آن از دستگاه استفاده کنید.

14. چرا سنسورهای موجود بر دستگیره های تردمیل به درستی کار نمی کنند؟

ممکن است سطوح خارجی این سنسورها کثیف شده باشد و این کثیفی موجب عملکرد نادرست سنسورهای دستگاه شود.

 شما میتوانید با یک دستمال نمدار سطح خارجی این سنسورها را پاک کنید.

اما اگر با وجود تمیز کردن پاسخی دریافت نکردید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل خود را آن ها در میان بگذارید.

برچسب ها: Treadmill خرید تردمیل دست دوم خرید اقساطی تردیمل تردمیل ارزان بهترین تردمیل سوالات متداول درباره خرید تردمیل خانگی و باشگاهیدیدگاه
دیدگاه شما :